Neden Biz?

Referanslarımız

Basında Biz

Öğrenci Görüşleri

    Zoomin4English ile başarıya ulaşamış kıymetli öğrencilerimizin kendi ifade ettikleri görüşleri yandaki videolarda izleyebilirsiniz.

Sınav Sonuçları

IELTS Sonuçları

 

 • Lara Ç.  Band : 8
 • Seyhan Y.  Band : 7
 • Beste B.  Band : 7,5
 • Aleyna Y.  Band : 7,5
 • Sena T.  Band : 7,5
 • Nurcan A.  Band : 6,5
 • Beren G. Band : 7
 • Nazlıcan B.  Band : 6,5
 • Ömer C.  Band : 6,5
 • Gizem İ.  Band : 6,5
 • Ekin U.  Band : 7,5
 • Meryem B.  Band : 7
 • Yeşim K.  Band : 7
 • Cüneyt I.  Band : 6,5

SAT Sonuçları

 

 • Alara A. : 2090
 • Beste B. : 2000
 • Ali G. : 1950
 • Ezgi A. : 2250
 • Yaren E. : 1950
 • Derin D. : 1750
 • Ali Y. : 1750
 • Naz T. : 2100
 • Naz B. : 2150
 • Lara Ç. : 1980

TOEFL Sonuçları

 

 • Verda S. : 116
 • Ezgi A. : 110
 • Ömer K. : 110
 • Duru Ö. : 112
 • Zetnep M. : 100
 • Berkay B. : 95
 • Kadir O. : 110

Öğrencilerimizin Yorumları

Zoom in English bence Writing’i geliştirmek açısından iyi bir kurs. Hatalarını gösterip, doğrusunu belirttikleri için kendi gelişimimi bende gözlemleyebiliyorum kolaylıkla. Fakat seanslarımız az olduğu için birkaç hafta ara vermek zorunda kalıyordum bu yüzden biraz geride kalabiliyordum. Genel olarak bakarsak collocations phrase’leri benim için faydalı oldu. Ben sadece writing’de geliştiğimi düşünmüyorum, İngilizceye olan hakimiyetim de arttı. Zoom buna beni teşvik etti. Bence diğer kurslarla kıyasladığımızda bir adım önde olduğunu söyleyebilirim kolaylıkla.
Dilber Bağsız

Zoom in 4 English’e çok teşekkür etmek istiyorum. Hocalarımızın ilgisi, sıcak yaklaşımları ve kaliteli öğretim teknikleriyle 15 seanslık Writing kursunda İngilizcemi çok geliştirdiğime inanıyorum. Son olarak Proficiency Exam’da başarılı olmak isteyen öğrencilere burayı öneriyorum.

Ayşenur Tanç

Kursa iki dönem geldim ve ikisinde de çok memnun kaldım. Şadiye Hoca her konuda destek oldu. Diğer hocalarda motive olmamız için yardımcı oldu özellikle Leyla hoca. Hazırlanan readingler okumamı geliştirmeme yardımcı oldu. Şadiye hocanın hazırladığı çalışma planı da sınav için güzel bir program.

Meral Uzuntaş

Zamanın nasıl geçtiğini anlamasam da güzel geçtiğine inanıyorum. Söylenecek çok bir şey bulamıyorum aslında, buraya geldiğim için memnunum. Ders konusunda yardımlarınız bir yana, güler yüzünüzü esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim. ?

Pınar Mutlu

Ben Ocak 2013’te Proficiency sınavının Writing bölümüne girecektim. Bütün çalışmalarıma rağmen fark edemediğim bir hata, aşamadığım bir eşik vardı. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine, biraz da param boşa mı gider kaygısının eşliğinde Zoom In English kursuna yazıldım. Fark ettim ki herkes kendi kendine İngilizce seviyesini yukarılara taşıyabilir, fakat profesyonel bir destek almadan malum sınavı geçemezler. İşte ben, Zoom In English bünyesindeki hocalarımın senelerin içerisinden süzülüp gelen tecrübeleri sayesinde eşiğimi aşmış bulunmaktayım. Zoom In English bünyesindeki bütün hocalarıma beni lanet olası malum sınavdan kurtardıkları için teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Gökay Aytekin

Zoom in 4 English ile ilk tanışmam Eylül Proficiency’den önce yapılan 2 haftalık kursla oldu ve tahmin edemeyeceğim düzeyde bir ilerleme kaydettim. Hocalarıyla, ve çalışanlarıyla çok sıcak bir ortam bulduğum bu kursa Ocak sınavı için de devam ettim. Uyguladıkları Writing Center tekniği benim için çok faydalı oldu. İnanıyorum ki diğer tercih edenlerde yeterince memnun kalacaklardır.

Berna Kılıç

Zoom in 4 English ile kaybettiğim sorumluluk duygusunu geri kazandım. Şadiye hoca ve diğer hocaların göstermiş olduğu ilgi için çok çok teşekkür ederim. Proficiency için burayı seçmiş olmaktan mutluluk duyuyorum. Bence her remedial öğrenci buraya gelmeli.

Zeynep Sar

Zoom denilince aklınıza asla sıradan İngilizce kursu gelmesin. O ortama bir kere girdiğinizde sıcacık bir aile ile karşı karşıya kalacaksınız. İşini profesyonelce yapan, bir şeyler öğretmek için sizden çok çaba harcayan öğretmenlere sahip olacağınız kesin.
Kocaman teşekkürlerimi sunuyorum Zoom ailesine.
(Başarılı bir proficiency dönemi geçirmemiz dileğiyle).

Celil Amil

Buraya gelmeden önce hep özenirdim uzun cümleler yazmaya oysaki yazabildiğim tarzlardaki cümleler “I go to school every day”di. Şimdi iki satırlık cümleler yazabiliyorum ya hani böyle which’li, that’li daha ne isterim! Kısacası iyi ki varsınız özellikle siz Şadiye Hocam.
Sizi seviyorum

Ceren Güvensel

İlk günden son güne kadar olan güler yüzünüz ve ilginiz; sizin doğru seçim olduğunuzu gösterdi. Bu sınavın aşılmayacak bir engel olmadığını gösterdiğiniz için Teşekkürler!

Anıl Birinci

Buraya gelmeden önce hep özenirdim uzun cümleler yazmaya oysaki yazabildiğim tarzlardaki cümleler “I go to school every day”di. Şimdi iki satırlık cümleler yazabiliyorum ya hani böyle which’li, that’li daha ne isterim! Kısacası iyi ki varsınız özellikle siz Şadiye Hocam.
Sizi seviyorum

Ceren Güvensel

İlk günden son güne kadar olan güler yüzünüz ve ilginiz; sizin doğru seçim olduğunuzu gösterdi. Bu sınavın aşılmayacak bir engel olmadığını gösterdiğiniz için Teşekkürler!

Anıl Birinci

Merhaba,
Sanırım kursa gelerek ne gibi artılar kazandığımı ya da nelerden memnun olmadığımı belirtmem gerekiyor bu yazı aracılığıyla. Kısaca anlatmaya çalışayım.
Öncelikle, tek pişmanlığım keşke bu kursa çok daha önceki yıllarda başlamış olsaydım. Bunca yıl beklemek yerine çoktan geçmiş olurdum sınavı diye düşünüyorum. Yani öyle çok çalışkan bir öğrenci olduğum falan söylenemez ama sizin, büro çalışanınızdan hocalara kadar, herkesin olağanüstü ilgisi benim için başarıya giden yolda önemli bir etken olurdu. Ki şu an da zaten öyle. Verdiğiniz materyallerden, hocaların yetkinliğine ve ilgisine kadar, her detayla bir öğrenci gözünden çok iyi bir hizmet veriyorsunuz. Benim kat ettiğim aşamada en az benim kadar sizin de emeğiniz var diyebilirim gönül rahatlığıyla. Çünkü sizinle tanışmamış, başka bir kursa gitmiş olsam, öğrenirken aynı ivmeyi kazanacağımı pek sanmıyorum. Aynı hataları defalarca yapmış olmama rağmen her defasında sıkılmadan bana anlatan, özel ilgi gösteren bir hoca kadrosunu başka nerede bulabilirdim bilmiyorum. Eğer sınavı geçemezsem bir sonraki sınav döneminde de gönül rahatlığıyla yine sizi tercih edeceğim. Ama yine de dilerim ki buna gerek kalmasın. Bana kalsa daha detaylı ve uzun yazabilirim ancak metnin genelinden düşüncelerim anlaşılabilir sanırım.
Beni motive eden, sabırla öğretmeye çalışan tüm öğretmenlere çok teşekkürler. Tabi ki Şeminur Abla’ya da, güzel sohbetleri ve desteği için.
(Daha çok mektup gibi oldu sanırım. İçimden böyle yazmak geldi sadece.)

Gizem Altındağ

Yaz okulunda bu kursu seçmem verdiğim en doğru karardı. Bu yüzden çevremdeki herkese burayı önerdim. Öğrenme yolumla verilen eğitim öyle örtüşüyordu ki 6 haftalık süre içerisinde bile muhteşem bir ilerleme gösterdim.
Hocalarımın samimiyeti, pek bir sevdiğim Şeminur Abla’mın güler yüzü.. elbetteki öğretmenlerimi de çok seviyorum… benim içimi ısıttı.
Writing alanında gösterdiğim ilerlemenin sebebi bu kurstur. Reading adına verilen materyaller gayet yeterli seviyedeydi. Sınıfların çok kalabalık almaması da çok iyi bir avantaj.
Söyleyecek o kadar çok şey var ama bir araya getiremiyorum.
Sumru Hoca, writing değerlendirmesiyle bana çok şey kattı.
Leyla Hoca, yaz okulunda sıkılsam da readingden bu dönem daha eğlenceliydi ki sanırım bu benden kaynaklı bir şey. Yaz okulunda reading bilgim ve yeteneğim yoktu seviyenin altındaydım. Bu dönem seviyeye yetiştiğim için dersler daha verimliydi.
Şadiye Hocam lakında ne söylesem azdır. Bana writing’i öğreten insan  Aynı zamanda bana burada adeta bir anne olan insan. Kurs olarak başarılarınız hep artsın inşallah  Belki ödev olarak daha fazla reading verilebilir ama siz de haklısınız. Verilen ödevler yapılmıyor. Ekstra istediğimizde de bize reading verdiğiniz için ben herhangi bir problem görmüyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Hepinizi çok seviyorum

Enfal Özer

Boğaziçi Üniversitesi’nde 1 yıl dil eğitimi görmeme rağmen bu yarım dönemde daha fazla yol kat ettiğimi görmek beni Şadiye hocama ve diğer hocalarıma minnettar bıraktı. Gerçekten benim için çok verimli bir dönemdi. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim. Başta Şadiye hocam olmak üzere diğer hocalarımla tanışmak aynı zamanda Şeminur ablayla da tanışmaktan çok mutluyum. Her şey için çok teşekkürler…

Ziynet Camcı

Doğruyu söylemek gerekirse, buraya gelene kadar nerelerde hata yaptığımın bile farkında değildim. Hocalarım çok yardım etti; ayrıca güvenimi de yerine getirdiler. Bu nedenle buraya ve burada çalışan herkese ne kadar teşekkür etsem az …

Nihan Kaçmaz

Hocamın tavsiyesiyle geldim ve çok memnun kaldım. Bana Writing’imin gelişmesi açısından çok şey kattığınızı düşünüyorum. Hatalarımı görüp düzeltmeye çalıştım buraya gelerek. Başta Şadiye Hoca olmak üzere bütün hocaları çok sevdim. Tabi ki Şeminur hanımı da çok sevdim. (çalıştığım mağazaya bekliyorum sizi, ben ordayken). Umarım sınavdan geçerim ve ders için değil de ziyaretinize gelirim. Her şey için teşekkür ederim.

Gülcan Güler

Yazma hocalarıma teşekkür ederek başlamak istiyorum. Hocalarımın bütün gayretleri sınavı geçmeye yönelik olduğu için böylece bizler yani öğrenciler daha çok ders çalışıyoruz. Hocalar hep aileden birey olarak davrandılar ve beni hep motive ettiler. Sürecin nasıl geçtiğini anlayamadım. Bu derslerin nasıl eğlenceli ve ne kadar güzel olduğunun sonucu. Son olarak, Zoom kelimesinin anlamı bildiğiniz gibi odaklanmaktır ve hocalarım bir şey odaklanınca neler görebileceğimi öğrettiler. Herkese teşekkür ederim.

Enes Tzampaz

Zoom in 4 English, essay’lerim adına bir çok şey öğrenmenin yanında her seferinde çok faydalı tavsiyelerle ayrıldığım bir yer. Bana bu zorlu süreçte güler yüzünüzle ve ilginizle yardımcı olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkürler ediyorum.

Sümeyye Boyracı

Diyecek çok şey var aslında ama kimseyi sıkmaya gerek yok. Her şey kısa öz ve anlaşılır olmalı.
“Zoom” ailesine çok teşekkür ediyorum.

Sümeyye Dabanlı

Zoom in 4 English herhangi bir İngilizce kursundan ziyade sınavlara yönelik bir yetenek geliştirme atölyesi bence. Burada alanında uzman ve gerçekten çok deneyimli hocalarla BOUN Prof’a yönelik Writing Center’a katıldım. Her dersin sonunda sınav için yeni teknik bilgiler öğrenip hatalarımı tekrar etmediğimi gördüm. Bunun yanında en önemlisi her seferinde sınava biraz daha motive olduğumu fark ettim.
Tüm Zoom in 4 English ailesine bizlere verdiği her türlü destekten dolayı teşekkür ederim.

Nur Berfin Çiroğlu

Öncelikle hepinizi ayrı ayrı tanıdığım için gerçekten çok mutluyum. Hiçbir zaman yanlışımı söylerken çekinmedim veya soru sormak isterken tedirgin olmadım. Böyle bir ortamı, bana bu rahatlığı ve özgüveni sağladığınız için çok teşekkür ederim. Her defasında büyük bir istekle buraya gelirken, başarı oranımın düşük çıktığı text’lerden sonra bile yeni bir çok şeyi öğrendiğimden emin olduğum için hep mutlu ayrıldım. Özellikle İrem’in de etkisiyle Şadiye hocayı tanıdığım için çok şanslı olduğumu biliyorum ve bütün emekleri için teşekkür ediyorum. Umarım yarın katkılarınızın, desteklerinizin, yardımlarınızın ve sıcacık gülümsemelerinizin karşılığını güzel bir sonuçla verebilirim.

Buğçe Büçkün

Hayatımda ilk defa bir kursa hiç sıkılmadan, isteyerek gittim. Burası sadece kurs değil, aile ortamını yaşadığımız, sıcak, samimi bir ortam aynı zamanda. 4 ay o kadar çabuk geçti ki, daha dün başlamış gibiyim. Çok zor, bunalımlı geçeceğini düşündüğüm 4 ayın bu kadar keyifli olmasının sebebisiniz. Başta Şadiye Hocam olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Merve Koç

Zoom Internette kurs için araştırırken bulduğumuz herhangi bir kurs olduğu halde kalan bir buçuk ay içerisinde kalbimizi kazanmayı başardı. Öğretmenlerinizin tecrübeli olması bizim için büyük bir avantajdı. Sanırım biz bu avantajı pek iyi değerlendiremedik. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Eğer sınavı geçemezsek sınıflara +2 ek kontenjan açarsanız seviniriz
Tekrar buraya gelmeyi düşünüyoruz da (ayrımı tam kestiremedik)…
Sevgilerimizle,
Bizi unutmayın

Esma Nergiz Aksaç – Burhan Görkem Gökmen

Proficiency sınavı için ikinci Boğaziçi.

Merve Koç

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın