Hikayemiz

Hakkımızda

Zoomin4English

Hedefimiz yüksek kalitede bir dil eğitimi sunmak, öğrencilerin ihtiyaçlarına, seviyelerine ve yaş gruplarına göre programlar sunmaktır. Dil kursumuzun kurucusu olarak ben Şadiye AĞIM, uzun yıllar değişik dört üniversitede çalıştıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nden emekli olup tecrübemi, motivasyonumu ve birikimlerimi kullanarak öğrencilere yolculuklarında rehber olmayı görev edindim.

Bu doğrultuda hazırladiğımız programlarla değişik yaş gruplarındaki çocuklara İngilizce öğretmek hedeflerimizden sadece bir tanesidir. Yıllar içinde kendi çocuklarım ve onların arkadaşları için hazırladığım programların başarılı olmasından da feyz alarak özellikle çocukların doğru yöntemler kullanıldığı takdirde çok çabuk İngilizce öğrenebileceklerini okulumuzda göstermekten gurur duyuyoruz.

Uzun yıllar üniversitelerin sınav komitelerinde çalışmış olmak, sınav sorusu yazmak, değişik sınav türlerini inceleme fırsatı bulmak ikincı bir ihtiyaca cevap verme yetisini bana verdi. Yardım edebileceğimiz bu grup değişik üniversitelerde İngilizce Hazırlık sınavlarını geçmek için uğraşan üniversite öğrencileridir. Yani onlara Yeterlilik Sınavlarını geçmeleri için gerekli becerileri kazandırmak okulumuzun önem verdiği bir misyondur.

Tüm dünyada kabul edilen TOEFL IBT, IELTS,SAT, TOEIC ve BULATS gibi standart sınavlarin yanısıra Cambridge ESOL sınavlarına da öğrenci hazırlayıp öğrencilerin İngilizce seviyelerini belgelemelerine aracı olmak görevlerimizden bir diğeridir. Türkiye’de geçerli olan YDS ve LYS-5 sınavlarına da öğrencilerimizi hazırlıyoruz.

Genel İngilizce yani farklı amaçlar için olsa da İngilizceyi o dilde iletişim kurabilmek için öğrenmek isteyenler için de biz varız. Seyahat ederken yanındakinin tercümesine ihtiyaç duymadan kendi iletişimini kurmak isteyenler, iş yerinde gerekli yazışmalari, sunumları ve görüşmeleri İngilizce yapmak zorunda olanlar, veya herhangi kişisel nedenlerden dolayı İngilizce öğrenmek isteyenler okulumuzu tercih edebilirler.

İngilizce Öğretimi ve Sınav Geliştirme konusundaki bilgi ve uzmanlığımızı firmalarda çalışan arkadaşlara İngilizce öğreterek veya sınav temin ederek hizmet vermekteyiz. Çalışanlara İngilizce grup dersleri, genel veya İş İngilizcesi olarak verilmektedir. Firma çalışanlarınızın İngilizce seviyelerini tespit etmek isterseniz de size ihtiyacınız doğrultusunda yazılı veya sözlü sınav verebiliriz.

Birçok Dil Okulunun olduğu İstanbul’da NİYE BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
– Yıllarca biriken tecrübe sayesinde oluşan KNOW-HOW’ a sahip oluşumuzdan.
– Çalışanlarımızın yüksek motivasyonlu, bilgili, tecrübeli bir kadrodan oluşmasından.
– Kaliteli, hedefe yönelik eğitimin uygun fiyata da alınabildiğini gösterdiğinden.

Yolunuzun Zoom in 4 English’ten geçmesi dileğiyle…..

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın