Online İngilizce Eğitimi Hakkında

Sık Sorulan Sorular (SSS)

İngiliz Öğretmenlerle Online İngilizce Eğitimleri

Ücretsiz Deneme Dersleri Hakkında

Neden ücretsiz deneme dersi almalıyım?

Deneme dersi almak İngilizce seviyenizi test edebilir, öğrenme hedeflerinizi nitelikli bir anadili İngilizce olan öğretmen ile beraber belirleyebilirsiniz. Üstelik deneme dersi tamamen ücretsizdir. Şimdi bu dersi alabilirsin.

Ücretsiz deneme dersinde ne olur?

Deneme Dersiniz 25 dakikadır. Özel hedeflerinizi anadili İngilizce olan öğretmenlerimizle paylaşabileceğiniz ve bu hedeflere ulaşmanın en iyi yolunu ve sizin için uygun zaman çizelgesini tartışabileceğiniz heyecan verici ve ilgi çekici bir derstir.

Rahat ve arkadaş canlısı bir ortamda, Online İngilizce öğretmeniniz size, ilgi alanlarınıza, geçmiş deneyimlerinize ve gelecekle ilgili planlarınıza dair bir dizi soru soracaktır. Tabii ki, kendi sorularınızı da sorabilirsiniz. İngilizce öğretmeniniz kurslarımızı daha ayrıntılı bir şekilde açıklamak, korku ve şüphelerinizi ele almak ve konuşma İngilizcenizi geliştirme yeteneğiniz konusunda kendinize daha güvende hissetmenize yardımcı olmak için buradalar.

İlk tanıtım sırasında gösterdiğiniz konuşma becerilerinize dayanarak, online İngilizce öğretmeniniz seviyenizi açıkça anlayacaktır. Daha sonra, Rezervasyon Formunuzda belirlediğiniz spesifik şartlara özel olarak hazırlanan Demo Dersinin ikinci bölümüne geçeceksiniz. İlgili ders materyali ile tanışacaksınız ve belirli rol oyunları ve diğer alıştırmalar üzerinde çalışacaksınız. Düzeltmeler için İngilizce öğretmeninize geri gönderebileceğiniz bir ödev de alacaksınız.

Ücretsiz deneme dersi için hazırlık yapmalı mıyım?

Hayır gerek yok. İhtiyaçlarınız hakkında bize mümkün olduğunca çok bilgi vermeniz yeterlidir ve sizin seviyeniz ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ders planı hazırladığımızdan emin olabilirsin.

Ücretsiz deneme dersinde hangi eğitim yardımcıları kullanılır?

Cambridge University Press, Oxford University Press, Macmillan, Pearson / Longman kitap setleri ve kendi Ders Bankamızdan çeşitli materyaller kullanıyoruz.

Ücretsiz deneme dersinden sonra ne olacak?

Deneme dersinizden kısa bir süre sonra  seviye değerlendirmesi, önerilen materyaller, kurs yapısı ve öğretmeninizin yorumlarıyla birlikte tam bir Deneme Ders Raporu alacaksınız. Öğretmeniniz ayrıca gelecekteki dersleriniz için zaman çizelgenizi de onaylayacaktır.

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın