Online İngilizce Eğitimi Hakkında

Sık Sorulan Sorular (SSS)

İngiliz Öğretmenlerle Online İngilizce Eğitimleri

Ücretsiz Deneme Dersleri Hakkında

Neden ücretsiz deneme dersi almalıyım?

Deneme dersi almak İngilizce seviyenizi test edebilir, öğrenme hedeflerinizi nitelikli bir anadili İngilizce olan öğretmen ile beraber belirleyebilirsiniz. Üstelik deneme dersi tamamen ücretsizdir. Şimdi bu dersi alabilirsin.

Ücretsiz deneme dersinde ne olur?

Deneme Dersiniz 25 dakikadır. Özel hedeflerinizi anadili İngilizce olan öğretmenlerimizle paylaşabileceğiniz ve bu hedeflere ulaşmanın en iyi yolunu ve sizin için uygun zaman çizelgesini tartışabileceğiniz heyecan verici ve ilgi çekici bir derstir.

Rahat ve arkadaş canlısı bir ortamda, Online İngilizce öğretmeniniz size, ilgi alanlarınıza, geçmiş deneyimlerinize ve gelecekle ilgili planlarınıza dair bir dizi soru soracaktır. Tabii ki, kendi sorularınızı da sorabilirsiniz. İngilizce öğretmeniniz kurslarımızı daha ayrıntılı bir şekilde açıklamak, korku ve şüphelerinizi ele almak ve konuşma İngilizcenizi geliştirme yeteneğiniz konusunda kendinize daha güvende hissetmenize yardımcı olmak için buradalar.

İlk tanıtım sırasında gösterdiğiniz konuşma becerilerinize dayanarak, online İngilizce öğretmeniniz seviyenizi açıkça anlayacaktır. Daha sonra, Rezervasyon Formunuzda belirlediğiniz spesifik şartlara özel olarak hazırlanan Demo Dersinin ikinci bölümüne geçeceksiniz. İlgili ders materyali ile tanışacaksınız ve belirli rol oyunları ve diğer alıştırmalar üzerinde çalışacaksınız. Düzeltmeler için İngilizce öğretmeninize geri gönderebileceğiniz bir ödev de alacaksınız.

Ücretsiz deneme dersi için hazırlık yapmalı mıyım?

Hayır gerek yok. İhtiyaçlarınız hakkında bize mümkün olduğunca çok bilgi vermeniz yeterlidir ve sizin seviyeniz ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ders planı hazırladığımızdan emin olabilirsin.

Ücretsiz deneme dersinde hangi eğitim yardımcıları kullanılır?

Cambridge University Press, Oxford University Press, Macmillan, Pearson / Longman kitap setleri ve kendi Ders Bankamızdan çeşitli materyaller kullanıyoruz.

Ücretsiz deneme dersinden sonra ne olacak?

Deneme dersinizden kısa bir süre sonra  seviye değerlendirmesi, önerilen materyaller, kurs yapısı ve öğretmeninizin yorumlarıyla birlikte tam bir Deneme Ders Raporu alacaksınız. Öğretmeniniz ayrıca gelecekteki dersleriniz için zaman çizelgenizi de onaylayacaktır.

Öğretmenlerimiz  Hakkında

Tüm öğretmenler Native Speaker mı?

Evet, tüm öğretmenlerimizin anadili İngilizcedir. Hepsi çok deneyimli, adanmış ve çalışmaları konusunda son derece tutkuludur.

Sana uygun öğretmeni nasıl seçiyoruz?

Bu bizim için çok önemlidir ve sizin için doğru öğretmeni seçmekte çok dikkatliyiz. Gereksinimlerinize bakacağız ve sizin için doğru bilgiye, deneyime ve kişiliğe sahip bir öğretmenle eşleştirildiğinizden emin olacağız.

Başladığım öğretmenle devam edebilecek miyim?
Öğretmeninizi değiştirmemek için mümkün olduğunca çalışıyoruz. Mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini rahat, istikrarlı ve sürekli bir şekilde sürdürmenizi istiyoruz.
Öğretmen değişikliği yapabiliyor muyum?

Kararlılık çabuk gelişmenize gerçekten yardımcı olacağından, mümkün olduğu kadar aynı öğretmenle kalmanızı tavsiye ediyoruz. Herhangi bir nedenle öğretmeninize artık devam edemezseniz, lütfen bizimle iletişime geçin, mevcut farklı seçenekleri tartışacağız.

Teknik Gereksinimler

Online dersleri alabilmem için teknik gereksinimler nelerdir?

1. Sanal Sınıfımıza erişmek için Chrome tarayıcısını kullanmanız ve tarayıcınızın güncel olması çok önemlidir (güncel olup olmadığını kontrol etmek için Chrome’u tıklayın – Google Chrome Hakkında)

Mobil cihazlarda, Sanal Sınıf’a ayrıca iPhone ve iPad için Safari 11’den ve Android için Chrome veya Opera’dan da erişilebilir.

Sanal Sınıfın tüm avantajlarından yararlanmak için, masaüstü bilgisayarlardan sınıflara katılmanızı şiddetle öneririz.

2. Online İngilizce sınıflarımıza kaydolmadan önce, hızlı ve güvenilir bir bilgisayarınız, hızlı bir geniş bant bağlantı ve aynı zamanda çalışan bir mikrofon, hoparlör ve web kameranızın olduğundan emin olmanız gerekir. Bir VOIP kulaklık seti kullanışlıdır ancak zorunlu değildir.

3. PC / Mac’inizi test etmek için, bir sınıfa katılırken karşılaşabileceğiniz sorunları listeleyen bir bağlantı testi de yapabilirsiniz. Kırmızı ile işaretli konuların dersinizden önce düzeltilmesi gerekir. Sarı ile işaretlenmiş herhangi bir sorun görürseniz endişelenmeyin yine de bir sınıfa katılabilirsiniz.

4. Ders materyallerini ve ödevlerini PDF formatında görüntülemek için, Adobe Acrobat Reader’ın en son sürümünü kullanmanızı öneririz.

Dersleri IPAD veya IPHONE'dan alabilir miyim?

Evet, Online İngilizce dersinize mobil cihazlardan katılabilirsiniz. IPhone veya IPad için – Safari 11’de, Android için – Chrome’da veya Opera’da kullanabiliriniz. Sanal Sınıfın tüm avantajlarından yararlanmak için, masaüstü bilgisayarlardan sınıflara katılmanızı şiddetle öneririz.

Herhangi bir program indirmem gerekiyor mu?
Hayır ilave bir programa ihtiyacınız olmayacak.
Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Giriş sayfasındaki “Şifreni mi unuttun?” ya da panonuzdaki Hesap Ayrıntıları’nı tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin