İş İngilizcesi

İş İngilizcesi, iş dünyasının gerektirdiği konuşma, yazma ve okuma hakimiyetinin pekiştirilmesi açısından son derece önemli bir eğitim dalıdır.

Mevcut İngilizce düzeyinizi geliştirmeye yarayan bu eğitim modeli, Zoom in 4 English’ de kurumsal çözümler dahilinde sunulmaktadır.

İş İngilizcesinin güvenli, akıcı ve etkin bir biçimde kullanılmasını hedefleyen Zoom in 4 English , butik olarak çalışan, kurucusu ve egitmenleri Bogazici Universitesi’nde yillarca egitmenlik yapmis deneyimli ve birikimli bir kurumdur.

Zoom in 4 English, iyi bir Iş İngilizcesi kursu ile global dünyanın ortak diline hakim olmak ve iş hayatında İngilizce iletişime odaklanmak isteyenlerin İngilizce iletişim merkezi olarak hizmet vermektedir.

Burada bireysel olarak verilen eğitimlerde kendi programınıza göre ders saatlerinizi belirleyebilir, böylelikle iş ve kurs arasında yorulmaktan da kurtulabilirsiniz.

Tamamen orta ve üst düzey yöneticiler tarafından tercih edilen iş İngilizcesi kursu ile iş yaşamında rahatlık sizinle olacak. Eğer siz de İngilizceyi daha özgüvenli ve rahat biçimde kullanmak istiyorsanız, sizi de Zoom in 4 English’ davet ediyoruz!

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın