Günlük Yaşam İçin

Online İngilizce Dersleri

İngilizce en çok konuşulan dillerden biri olduğundan, İngilizce konuşabilme becerisi dünyanın herhangi bir yerinde bulunsanız da iletişim kurmanızda size kolaylık sağlar. İngilizce konuşmayı başarabildiğinizi bilmek, kendinize olan güveninizi artırır. Kendinizi özgürce ifade edebildiğinizi fark ettiğinizde konuşma becerinizi kendi ana diliniz gibi geliştirmeye devam etmek istersiniz.

Anadili ingilizce olan öğretmenler ile iletişime geçmek ve ingilizce konuşma eğitimini bu öğretmenlerden almak, konuşma kabiliyetinizi hızlı bir şelikde geliştirmenize olanak sağlar. Hangi İngilizce kursunu seçerseniz seçin, öğretmenlerimiz dilbilgisinin tüm yönlerini ele alacak ve aynı zamanda kelime hazinenizi geliştirmenize yadımcı olacaklar.

Yetişkinler İçin Online İngilizce

Birçok yetişkin öğrenci İngilizce dilbilgisinin en karmaşık yönlerine hakim olabilir, ancak anadili İngilizce olan veya olmayanlar ile konuşmayı gerçekten zor buluyor. Gerçekte, akıcılığı geliştirmenin tek yolu, düzenli konuşma pratiği ve çok miktarda dinleme yapmaktır. Aslında, çoğu uzmanının üzerinde hemfikir olduğu şey anadili İngilizce olan biri ile konuşma pratiği yapmanın konuşma becerilerini geliştirmek için çok önemli olduğudur.

Online İngilizce derslerinde, anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz, bildiğiniz ve unutmuş olduğunuz kelimeleri kullanmaya teşvik etmenin yanı sıra, size yeni kelimeler ve ifadeler öğretmeye ve dilbilginizi düzeltmeye odaklanır. Öğretmeninizi dinleyerek, doğal olarak telaffuzlarını ve tonlamalarını takip edecek ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlayacaksınız.

Çocuklar İçin Online İngilizce

Ebeveynlere çocuklarının İngilizce seviyesine ilişkin kaygılarını sorduğumuzda, İngilizce’yi güvenle konuşma her zaman listesinin başında yer alır. Aileler tabii ki, çocuklarının iyi okumasını ve anlamasını, geniş bir kelime hazinesi ve iyi bir İngilizce gramer bilgisine sahip olmalarını isterler, ancak öncelikleri her zaman çocuklarının İngilizce’yi güvenle ve zevkle konuştuğunu duymaktır.  Yabancı dil öğrenmeye çalışan çocuklar için güvenle ve zevkle konuşmak gerçekten zor olabilir.

Nitelikli Online İngiliz öğretmenlerimiz, üç yaşından büyük çocuklar için İngilizce eğitim konusunda eğitimli ve deneyimlidir. Çocuğunuzu rahatlatacak ve çeşitli eğlenceli ve ilginç materyaller kullanarak konuşmaya katılmalarını sağlayacaklardır.

Yöntemlerimiz kanıtlanmış ve etkilidir. Çocuğunuzun güvenle İngilizce konuşmasını duyduğunuzda şaşıracaksınız!

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın